Column Type Cable Making Machine Pn800-Pn3150 Take Up And Pay Off Rack
Beyde Trading Co.,Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : Beyde
Model Number : PN800-PN3150
Place of Origin : China
MOQ : 1 set
Payment Terms : L/C, T/T
Supply Ability : 200 set/year
Delivery Time : 50 days
Packaging Details : container
Usage : Extruding,Stranding,Drawing
Name : cable making machine
Voltage : 3phase 380V 50HZ
Warranty : One year
Color : Customized
Function : electric wire cable manufacture
Type : Column
Motor Power : 4.0KW AC
Reel size : 800mm-3150mm
Tension form : Pneumatic
Contact Now
Low Cost Column Type PN800-PN3150 Take-up and Pay-off Rack
4.1 Φ3150mm column pay-off rack